منو

قوانین و مقررات ارسال و مرجوعی

قوانین عودت کالا و بازگشت وجه کوهیکالا :

اگر سفارش شما دارای یکی از شرایط زیر باشد, بله امکان عودت کالای ارسال شده وجود دارد

  • اقلام ارسالی با موارد ذکر شده در سفارش و فاکتور مغایرت داشته باشد.
  • تاریخ انقضا کالای ارسالی تمام شده باشد.
  • خرابی یا ایرادی در محصول وجود داشته باشد.
  • عدم وجود ایراد و انصراف از خرید به دلایل دیگر (هزینه پستی بازگشت کالا بر عهده مشتری می باشد)

امکان برگشت کالا با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی مورد قبول است که محصول ارسالی استفاده نشده باشد و یا پلمب کالا باز نشده باشد.

همچنین عودت کالای باز شده در این مدت مستلزم موافقت مدیر فروش کوهیکالا می باشد و پس از دریافت محصول مرجوع شده و بررسی, کالای جدیدی مجددا برای مشتری با هزینه پستی رایگان ارسال خواهد شد.

همچنین در صورتی که کالای عودت داده شده دارای ایراد یا هر یک از شرایط عودت وجه کالا نباشد و عدم پذیرش کالا از سوی مدیریت فروش صورت بگیرد ، هزینه مجدد ارسال پستی/پیک کالا بر عهده خریدار خواهد بود.

توجه کنید که هرگونه دعاوی مربوط به خرید اینترنتی و عودت کالا از این وبسایت فقط از طریق اینماد (وزارت صنعت معدن و تجارت) و یا مطابق با ماده ۱۳ قانون آیین دادرسی مدنی از مراجع ذیصلاح قابل پیگیری است. دقت فرمایید عودت وجه ، مستلزم ارائه شماره حساب یا شماره کارت به نام خریدار از سوی خود ایشان می باشد.

ضمنا عودت وجه سفارش هایی که توسط خود مشتری قبل از ارسال مرسوله, لغو میشوند و مبلغ آنها بیش از ۵ میلیون تومان است به علت رعایت موارد امنیتی و جلوگیری از پول شویی ، ممکن است تا یک هفته به طول بیانجامد.

کنسلی سفارشات و استرداد وجه :

قابل توجه مشتریان عزیز تجارت الکترونیک کوهیکالا، جهت کنسل نمودن سفارش ها پس از ثبت اولیه شما فقط تا قبل از تغییر وضعیت سفارش به (ارسال شده) مهلت دارید و در غیر اینصورت ، کنسلی قابل قبول نمی باشد و کالا ارسال گردیده است و در صورت انصراف از خرید, می توانید پس از دریافت مرسوله آن را عودت دهید.

روند مرجوعی :

تمامی اجناس در تجارت الکترونیک کوهیکالا تضمین کیفیت دارند و بر این اساس بهترین ها را فراهم کرده و هدف ما رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد لذا در صورتی که تمایل به مرجوع کردن کالا داشتید ، دلیل خود را با ما در میان گذاشته و به محض تایید, ظرف 24 ساعت با هماهنگی مجموعه ، کالا را مرجوع فرمایید.

تبصره: در صورتی که علت مرجوعی کالا, انصراف از خرید باشد و ایرادی در کالای ارسال وجود نداشته باشد, هزینه ارسال پستی (در صورتی که هزینه ارسال کالا رایگان بوده باشد) و ۹ درصد مبلغ مالیات بر ارزش افزوده کالا که توسط اداره امور مالیاتی از کوهیکالا کسر می گردد, به دلیل عودت بی علت کالا از بهای کالا کسر خواهد شد و الباقی وجه پس از مدت حداکثر ۴۸ ساعت مسترد خواهد شد.

نحوه ارسال و پرداخت :

پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی امن بانکی و بصورت آنلاین انجام خواهد شد .
ارسال به دو نحوه باربری ( پیک موتوری و ماشین ) و پستی انجام خواهد شد.

مدت زمان ارسال و تحویل :

اجناس موجود در انبار ،در سریعترین زمان ممکن ارسال خواهد شد و مدت زمان تحویل برای شهر بستان آباد 1 روز و سایز شهر های کشور عزیزمان, نهایتا 2 الی 4 روز کاری خواهد بود.

ثبت شکایات مصرف کننده:

تمامی پیشنهادات ، شکایات و انتقادات خود را از طریق راه هار ارتباطی ذکر شده در قسمت پایین وبسایت و همچنین صفحه «تماس باما» باما در میان بگذارید.

باتشکر و احترام, تجارت الکترونیک کوهیکالا

کالا هایی که دیده اید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
تجارت الکترونیک کوهیکالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
تجارت الکترونیک کوهیکالا