منو

درباره ما

با توجه به پیشرفت روزافزون فروشگاه های اینترنتی، درک اهمیت فروش اینترنتی و استقبال خانواده های ایرانی از این فروشگاه ها، نادیده گرفتن این مهم غیر ممکن است که خرید اینترنتی جزء جدا ناپذیری از زندگی مردم است.

در همین راستا، گروه تجاری کوهیکالا زیر نظر مدیر خود، جناب آقای بهروز کوهی، بعد از چندین سال تجربه در بازار ایران به این نتیجه رسیدند تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی، تمام محصولات خود را به صورتی آسان در دسترس تمام مردم عزیز کشورمان قرار دهند.

هدف این مجموعه با ایجاد فضایی امن، برای خریدی مطمئن و لذت بخش، به دور از شلوغی و هیاهوی شهری برای تمام ایرانیان عزیز است.

اهداف ما

مجموعه ما با دیدن جای خالی فروشگاه جامعی برای لوازم آرایشی بهداشتی، در صدد بر آمد با انعقاد قرار داد با کارخانه های ایرانی و حذف واسطه، این محصولات را بصورت مستقیم برای خریدی آسان و به صرفه در اختیار مردم قرار دهد.

نحوه ی فروش کارخانه جات این محصولات به این گونه است که هیچ فروش تکی و در تعداد پایین ندارند و در نتیجه واسطه هایی با خرید عمده محصولات و پخش آنها به وسیله فروشنده دوم و حتی سوم، محصول را به مغازه دار می رسانند.

این چرخه در بعضی موارد باعث افزایش بی دلیل قیمت ها می شود. ما با تلاش فراوان سعی در حذف واسطه ها به حداقل ممکن را داریم تا کمکی به چرخ اقتصادی خانوادهای ایرانی که خود جزئی از آن هستیم کرده باشیم.

کوهیکالا از سال 1385 بصورت حضوری فعالیت خود را در شهر تهران آغاز نمود و در سال 1395 فعالیت اینترنتی خود را با هدف گسترش کسب و کار مجازی با راه انداری وبسایت تخصصی  آغار کرد.

اگر چه در این مسیر فراز و نشیب های بسیاری وجود داشت اما رضایت مشتریانمان همیشه قوت قلبی بود برای ادامه مسیر و امید به آینده ای پر شکوه.

شما شایسته بهترین ها هستید و ما بر خود لازم می‌دانیم بهترین ها را برایتان فراهم کنیم.

باتشکر و احترام، تجارت الکترونیک کوهیکالا

دارای مجوز فعالیت از وزارت صنعت معدن و تجارت و نماد اعتماد الکترونیکی به شماره 335528

دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماد طلایی ساماندهی با کد شامد 1-1-876593-65-0-1

دارای کد اقتصادی احراز هویت در سازمان امور مالیاتی کشور به شماره 0056133766001

اعضای هیئت مدیره

کالا هایی که دیده اید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
تجارت الکترونیک کوهیکالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
تجارت الکترونیک کوهیکالا